Pasidalinti
Beta Squad Beta Squad
abonentai
5,230,000
Vaizdo peržiūros
474,989,072
vaizdo skaičius
82
Kategorija
YouTuber nuo
2019
Pasidalinkite, jei ji jums patinka

Beta Squad "YouTube" kanalas statistika

Beta Squad
abonentai
5,230,000
Vaizdo peržiūros
474,989,072
vaizdo skaičius
82
Numatomi darbo užmokestis per pastarąsias 30 dienų
$ 13.8K - $ 82.8K
20,000
paskutinės 7 dienas
abonentai
190,000
paskutinės 30 dienas
900,000
paskutinės 90 dienas
1,776,843
paskutinės 7 dienas
Vaizdo peržiūros
36,787,519
paskutinės 30 dienas
123,332,315
paskutinės 90 dienas
Data Vaizdo peržiūros Apskaičiuotas uždarbis
29.01.2023 Sun +1,776,843 $ 666 - $ 4K
26.01.2023 Thu +3,859,848 $ 1.45K - $ 8.68K
23.01.2023 Mon +4,734,075 $ 1.78K - $ 10.7K
20.01.2023 Fri +6,198,786 $ 2.32K - $ 13.9K
16.01.2023 Mon +6,868,988 $ 2.58K - $ 15.5K
12.01.2023 Thu +4,466,841 $ 1.68K - $ 10.1K
09.01.2023 Mon +8,882,138 $ 3.33K - $ 20K
03.01.2023 Tue +3,327,554 $ 1.25K - $ 7.49K
31.12.2022 Sat +4,596,085 $ 1.72K - $ 10.3K
27.12.2022 Tue +4,861,731 $ 1.82K - $ 10.9K
24.12.2022 Sat +3,878,779 $ 1.45K - $ 8.73K
21.12.2022 Wed +3,036,514 $ 1.14K - $ 6.83K
19.12.2022 Mon +5,209,805 $ 1.95K - $ 11.7K
17.12.2022 Sat +3,213,250 $ 1.2K - $ 7.23K