Pasidalinti
Ced Mejia Ced Mejia
abonentai
482,000
Vaizdo peržiūros
20,717,261
vaizdo skaičius
45
Šalis
Kategorija
YouTuber nuo
2019
Pasidalinkite, jei ji jums patinka

Ced Mejia "YouTube" kanalas statistika

Ced Mejia
abonentai
482,000
Vaizdo peržiūros
20,717,261
vaizdo skaičius
45
Numatomi darbo užmokestis per pastarąsias 30 dienų
$ 164 - $ 989
0
paskutinės 7 dienas
abonentai
0
paskutinės 30 dienas
3,000
paskutinės 90 dienas
102,606
paskutinės 7 dienas
Vaizdo peržiūros
439,740
paskutinės 30 dienas
295,134
paskutinės 90 dienas
Data Vaizdo peržiūros Apskaičiuotas uždarbis
07.03.2021 Sun +14,658 $ 5 - $ 32
06.03.2021 Sat +15,381 $ 5 - $ 34
05.03.2021 Fri +18,134 $ 6 - $ 40
04.03.2021 Thu +1,128 $ 0 - $ 2
03.03.2021 Wed +55,408 $ 20 - $ 124
28.02.2021 Sun +18,878 $ 7 - $ 42
27.02.2021 Sat +20,377 $ 7 - $ 45
26.02.2021 Fri +33,858 $ 12 - $ 76
25.02.2021 Thu +72,254 $ 27 - $ 162
24.02.2021 Wed +45,058 $ 16 - $ 101
23.02.2021 Tue +9,454,424 $ 3.55K - $ 21.3K
04.11.2020 Wed +4,210 $ 1 - $ 9
03.11.2020 Tue +8,780 $ 3 - $ 19
01.11.2020 Sun +1,073,380 $ 402 - $ 2.42K