Pasidalinti
Greenred Productions - Relaxing Music Greenred Productions Relaxing Music
abonentai
753,000
Vaizdo peržiūros
176,578,962
vaizdo skaičius
776
Šalis
Kategorija
YouTuber nuo
2010
Pasidalinkite, jei ji jums patinka

Greenred Productions - Relaxing Music "YouTube" kanalas statistika

Greenred Productions - Relaxing Music
abonentai
753,000
Vaizdo peržiūros
176,578,962
vaizdo skaičius
776
Numatomi darbo užmokestis per pastarąsias 30 dienų
$ 1.31K - $ 7.84K
2,948
paskutinės 7 dienas
abonentai
10,000
paskutinės 30 dienas
34,000
paskutinės 90 dienas
997,607
paskutinės 7 dienas
Vaizdo peržiūros
3,485,430
paskutinės 30 dienas
11,105,606
paskutinės 90 dienas
Data Vaizdo peržiūros Apskaičiuotas uždarbis
13.04.2021 Tue +2,707,790 $ 1.02K - $ 6.09K
25.03.2021 Thu +777,640 $ 291 - $ 1.75K
20.03.2021 Sat +1,464,151 $ 549 - $ 3.29K
12.03.2021 Fri +951,193 $ 356 - $ 2.14K
06.03.2021 Sat +1,313,414 $ 492 - $ 2.96K
24.02.2021 Wed +1,266,355 $ 474 - $ 2.85K
14.02.2021 Sun +1,258,292 $ 471 - $ 2.83K
06.02.2021 Sat +1,366,771 $ 512 - $ 3.08K
28.01.2021 Thu +10,885,247 $ 4.08K - $ 24.5K
09.11.2020 Mon +1,676,512 $ 628 - $ 3.77K
31.10.2020 Sat +914,070 $ 342 - $ 2.06K
24.10.2020 Sat +985,033 $ 369 - $ 2.22K
18.10.2020 Sun +1,776,877 $ 666 - $ 4K
08.10.2020 Thu +1,735,111 $ 650 - $ 3.9K