Pasidalinti
LaisvėsTV X Laisvės Tv X
abonentai
101,000
Vaizdo peržiūros
20,701,829
vaizdo skaičius
693
Šalis
Kategorija
YouTuber nuo
2017
Pasidalinkite, jei ji jums patinka

LaisvėsTV X "YouTube" kanalas statistika

LaisvėsTV X
abonentai
101,000
Vaizdo peržiūros
20,701,829
vaizdo skaičius
693
Numatomi darbo užmokestis per pastarąsias 30 dienų
$ 158 - $ 948
0
paskutinės 7 dienas
abonentai
0
paskutinės 30 dienas
3,000
paskutinės 90 dienas
148,401
paskutinės 7 dienas
Vaizdo peržiūros
421,671
paskutinės 30 dienas
1,839,005
paskutinės 90 dienas
Data Vaizdo peržiūros Apskaičiuotas uždarbis
24.10.2021 Sun +169,601 $ 63 - $ 381
16.10.2021 Sat +120,089 $ 45 - $ 270
07.10.2021 Thu +131,981 $ 49 - $ 296
01.10.2021 Fri +187,462 $ 70 - $ 421
24.09.2021 Fri +211,711 $ 79 - $ 476
15.09.2021 Wed +77,129 $ 28 - $ 173
09.09.2021 Thu +98,661 $ 37 - $ 221
04.09.2021 Sat +332,938 $ 124 - $ 749
26.08.2021 Thu +402,217 $ 150 - $ 904
13.08.2021 Fri +107,216 $ 40 - $ 241
04.08.2021 Wed +248,396 $ 93 - $ 558
24.07.2021 Sat +266,303 $ 99 - $ 599
14.07.2021 Wed +205,779 $ 77 - $ 463
02.07.2021 Fri +308,707 $ 115 - $ 694