Pasidalinti
LaisvėsTV X Laisvės Tv X
abonentai
90,800
Vaizdo peržiūros
15,910,052
vaizdo skaičius
606
Šalis
Kategorija
YouTuber nuo
2017
Pasidalinkite, jei ji jums patinka

LaisvėsTV X "YouTube" kanalas statistika

LaisvėsTV X
abonentai
90,800
Vaizdo peržiūros
15,910,052
vaizdo skaičius
606
Numatomi darbo užmokestis per pastarąsias 30 dienų
$ 182 - $ 1.09K
630
paskutinės 7 dienas
abonentai
1,800
paskutinės 30 dienas
7,600
paskutinės 90 dienas
170,025
paskutinės 7 dienas
Vaizdo peržiūros
485,785
paskutinės 30 dienas
1,647,752
paskutinės 90 dienas
Data Vaizdo peržiūros Apskaičiuotas uždarbis
09.04.2021 Fri +485,785 $ 182 - $ 1.09K
20.03.2021 Sat +258,967 $ 97 - $ 582
13.03.2021 Sat +87,460 $ 32 - $ 196
06.03.2021 Sat +275,076 $ 103 - $ 618
25.02.2021 Thu +284,296 $ 106 - $ 639
14.02.2021 Sun +165,225 $ 61 - $ 371
07.02.2021 Sun +90,943 $ 34 - $ 204
29.01.2021 Fri +1,733,428 $ 650 - $ 3.9K
09.11.2020 Mon +129,704 $ 48 - $ 291
01.11.2020 Sun +270,821 $ 101 - $ 609
24.10.2020 Sat +188,847 $ 70 - $ 424
18.10.2020 Sun +78,807 $ 29 - $ 177
08.10.2020 Thu +169,064 $ 63 - $ 380
30.09.2020 Wed +160,687 $ 60 - $ 361