Pasidalinti
Micina Katia Micina Katia
abonentai
107,000
Vaizdo peržiūros
4,206,341
vaizdo skaičius
65
Kategorija
YouTuber nuo
2011
Pasidalinkite, jei ji jums patinka

Micina Katia "YouTube" kanalas statistika

Micina Katia
abonentai
107,000
Vaizdo peržiūros
4,206,341
vaizdo skaičius
65
Numatomi darbo užmokestis per pastarąsias 30 dienų
$ 0 - $ 3
-350
paskutinės 7 dienas
abonentai
-1,000
paskutinės 30 dienas
-1,000
paskutinės 90 dienas
597
paskutinės 7 dienas
Vaizdo peržiūros
1,703
paskutinės 30 dienas
9,004
paskutinės 90 dienas
Data Vaizdo peržiūros Apskaičiuotas uždarbis
15.04.2021 Thu +1,703 $ 0 - $ 3
26.03.2021 Fri +746 $ 0 - $ 1
17.03.2021 Wed +638 $ 0 - $ 1
10.03.2021 Wed +757 $ 0 - $ 1
02.03.2021 Tue +902 $ 0 - $ 2
22.02.2021 Mon +1,469 $ 0 - $ 3
12.02.2021 Fri +1,964 $ 0 - $ 4
03.02.2021 Wed +825 $ 0 - $ 1
26.01.2021 Tue +7,514 $ 2 - $ 16
06.11.2020 Fri +1,084 $ 0 - $ 2
28.10.2020 Wed +559 $ 0 - $ 1
22.10.2020 Thu +768 $ 0 - $ 1
14.10.2020 Wed +654 $ 0 - $ 1
07.10.2020 Wed +1,274 $ 0 - $ 2