Pasidalinti
Netflix UK & Ireland Netflix Uk & Ireland
abonentai
2,030,000
Vaizdo peržiūros
1,146,773,948
vaizdo skaičius
2775
Kategorija
YouTuber nuo
2014
Pasidalinkite, jei ji jums patinka

Netflix UK & Ireland "YouTube" kanalas statistika

Netflix UK & Ireland
abonentai
2,030,000
Vaizdo peržiūros
1,146,773,948
vaizdo skaičius
2775
Numatomi darbo užmokestis per pastarąsias 30 dienų
$ 19.3K - $ 116K
46,667
paskutinės 7 dienas
abonentai
140,000
paskutinės 30 dienas
260,000
paskutinės 90 dienas
16,697,973
paskutinės 7 dienas
Vaizdo peržiūros
51,333,392
paskutinės 30 dienas
400,059,819
paskutinės 90 dienas
Data Vaizdo peržiūros Apskaičiuotas uždarbis
20.10.2021 Wed +21,468,822 $ 8.05K - $ 48.3K
11.10.2021 Mon +18,700,455 $ 7.01K - $ 42.1K
03.10.2021 Sun +11,164,115 $ 4.19K - $ 25.1K
27.09.2021 Mon +11,882,750 $ 4.46K - $ 26.7K
20.09.2021 Mon +11,418,188 $ 4.28K - $ 25.7K
10.09.2021 Fri +4,745,208 $ 1.78K - $ 10.7K
06.09.2021 Mon +11,118,903 $ 4.17K - $ 25K
30.08.2021 Mon +290,850,534 $ 109K - $ 654K
18.08.2021 Wed +9,956,422 $ 3.73K - $ 22.4K
08.08.2021 Sun +8,754,422 $ 3.28K - $ 19.7K
29.07.2021 Thu +12,453,051 $ 4.67K - $ 28K
16.07.2021 Fri +9,410,208 $ 3.53K - $ 21.2K
08.07.2021 Thu +15,542,274 $ 5.83K - $ 35K
26.06.2021 Sat +9,880,651 $ 3.71K - $ 22.2K