Pasidalinti
Simpatias do Danilo 011944479004 Simpatias Do Danilo 011944479004
abonentai
208,000
Vaizdo peržiūros
29,805,597
vaizdo skaičius
2500
Šalis
Kategorija
YouTuber nuo
2013
Pasidalinkite, jei ji jums patinka

Simpatias do Danilo 011944479004 "YouTube" kanalas statistika

Simpatias do Danilo 011944479004
abonentai
208,000
Vaizdo peržiūros
29,805,597
vaizdo skaičius
2500
Numatomi darbo užmokestis per pastarąsias 30 dienų
$ 108 - $ 652
260
paskutinės 7 dienas
abonentai
1,000
paskutinės 30 dienas
6,000
paskutinės 90 dienas
65,093
paskutinės 7 dienas
Vaizdo peržiūros
289,838
paskutinės 30 dienas
1,098,049
paskutinės 90 dienas
Data Vaizdo peržiūros Apskaičiuotas uždarbis
15.04.2021 Thu +74,391 $ 27 - $ 167
07.04.2021 Wed +215,447 $ 80 - $ 484
19.03.2021 Fri +87,780 $ 32 - $ 197
11.03.2021 Thu +89,085 $ 33 - $ 200
03.03.2021 Wed +110,764 $ 41 - $ 249
23.02.2021 Tue +184,516 $ 69 - $ 415
12.02.2021 Fri +197,573 $ 74 - $ 444
04.02.2021 Thu +138,493 $ 51 - $ 311
27.01.2021 Wed +1,029,846 $ 386 - $ 2.32K
08.11.2020 Sun +114,472 $ 42 - $ 257
30.10.2020 Fri +72,081 $ 27 - $ 162
23.10.2020 Fri +75,800 $ 28 - $ 170
16.10.2020 Fri +99,411 $ 37 - $ 223
08.10.2020 Thu +127,758 $ 47 - $ 287